Portokalli, 2 Dhjetor 2018 - Çifti i lumtur (Vakia e shokut të burrit)


Генерируем линк для скачивания, подождите пожалуйста . . .


Линк для скачивания сгенерирован.


Опубликовано: 1 week ago
http://top-channel.tv/programe/portokalli/


Поделиться:


comment  Комментарии

Pjesa 3:17 kur shkon ne spital dhe doktori te ben gjilper pa lajmerim

2 days ago

Nice

2 days ago

Hulu se s te gje gjo oj Delia fyty hëëëëê

4 days ago

Hahahaha

5 days ago

93 ne kohen shtes paska ik ahahhaha i madh😂😂😂🇦🇱🔝😂

5 days ago

Ahahahah

6 days ago

😂😂😂

6 days ago

Delina je e pa par ⭐🌹👌bravo

6 days ago

Kjo video eshte kot fare

6 days ago

Ahahahaahahahah sa per te qeshur ku salcano🤗😘😅😅😅😅😅😅😅😅

6 days ago

Jeni çifti më i mirë

1 week ago

Me loot

1 week ago

portokalli pa keta ska vler jeni njesha

1 week ago

Hahaha

1 week ago

Ma perché è nelle tendenze italiane?

1 week ago

Ciao! Come stai?

5 days ago

🇦🇱🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹

5 days ago

500 milla albanesi residenti in Italia non e poco

6 days ago

Comunque è forte come pezzo😂

6 days ago

🇦🇱

1 week ago

Aktore shume e mire

1 week ago

#30 nelle tendenze in Italia senza motivo ma lo stesso 🇮🇹♥️🇦🇱

1 week ago

🤙🇦🇱🔝

5 days ago

ahahahah

6 days ago

Kot fare...Humor kot.....

1 week ago

Belle le tendenze di Youtube Italia!

1 week ago

Tanta roba🇦🇱🔝😂

5 days ago

Hahahah mi dispiace tantissimo non capisco neanche perchè è nelle tendenze guarda

1 week ago

Hahahahaha mir qe e pam Rezin ne nje rol ku nuk shperfytyrohet 😍😂😂😂😂

1 week ago

Degjenerim Ska lidhje me Humor
Gjithmone e njejta .
O Zot Shoqria Shqiptare Po shkon drejt fundosjes .
Gjithqka Pornografike .

1 week ago

+Thomas Thomas qetesohu! Kaloj tashi kjo gje! Ndoshta mund te jet ndonji magjup! Qe na ben lanetin! Pik e zez!

5 days ago

Vk

5 days ago

fol per vete ti katunar

1 week ago

E di car? Te lutem kontrolloj ato fjalet kur i nxjerr nga goja ne rregull? Duhet ta dish qe njerezit nuk sillen ashtu sic thua ti! Qart?

1 week ago

😂😂😂😂😂

1 week ago

Hajde kjo bukra e shqeu! Bravo per sot 10!

1 week ago

Cifti perfekt 😂😂😂😂😂

1 week ago

bravo!

1 week ago

😂😂😂😅😅😅😅

1 week ago

Kto te dy jan super aktor superrrrr

1 week ago

A te ta ngroh nje karrige....?!.... keta qe vijne nga rrethet futi pa rradhe....shtuna dhe e diela per diasporen....

1 week ago

Si mund ta gjykoni nje aktore, ne baze te rolit qe interpreton ?! Delina Zhupa eshte nje nder aktoret me te mira te portokallise ! Eshte e zonja ne te gjitha rolet, kjo s'do te thote qe karakteri i saj ose personaliteti , eshte sic i personazhit qe interpreton ! Mos e teproni ju lutem .

1 week ago

+_THE KILLER_ sigurisht qe ashtu eshte

3 days ago

E vertet ajo esht super aktore🇦🇱

5 days ago

Fakti qe e shajn tregon qe eshte me te vertet e talentuar dhe e qan rolin aq sa fillon nuk ndan me personazhin dhe rolin nga aktorja. Super brava 💪

6 days ago

Fe ta

6 days ago

I thonë budallait hapi rrugë por duhet ta kthjeme duke then injorantit hapi rrugë 😅 vetëm në Shqipëri të gjykojnë në bazë të punës edhe profesionit 😑

1 week ago

Shum i bukur ky fundi X VAKI.Vecse pak i Gjate x Mendimin tim🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂U ngrit i VDEKURI nga (BARRA)😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1 week ago

Po pra! Shyqyr zoti! Aman me ne fund qe na beri cik per te qeshur kjo pjesa kur i hypi dalinda per siper kti cunit dhe e puthi pastaj kur i erdhi gruja qe mbante tavakane me filxhan kur e pa i ra nga dora! Dhe papritur filxhanet u thyn! Dhe ajo u nevrikos dhe bertiste me te madhe: Nuk te vjen turp! 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

1 week ago