3 GÜNDE YAĞLARINIZI YAKACAK MUHTEŞEM İÇECEK !


Generating download link, please wait


Downloadable link generated


Published: 1891 days
Kırmızı biber her dönem zayıflama programları içerisindeki yerini korumuş ve zayıflamaya yardımcı olan bitkiler arasında ilk sıralarda yer almıştır. Baharat olarak gerek toz haliyle gerekse çiğ ve pişmiş olarak bol miktarlarda tüketilen kırmızı biber kilo kaybını ciddi oranlarda artırmaktadır.Kırmızı biber ayrıca A,C, ve K, vitamini deposudur. Kırmızı Biberde çokça yer alan Antioksidan maddeler ile birlikte A ve C vitaminleri hücresel yıkımı engellemekte kanser riskini önemli ölçüde düşürmektedir.


Nasıl tüketilir
Her öğünden sonra 1 bardak olacak şekilde günde 3 bardak tüketin. Bu kürün herhangi bir yan etkisi olmadığı için hemen hemen herkes tarafından kullanılabilir. Ancak reflü ve gastrit hastaları bu kürden uzak durmalı.

Tükettiğiniz acı biberli kür ile birlikte yediklerinizi de mutlaka dikkat etmeli ve sağlıklı beslenmelisiniz. Vücut hareketlerinizi arttırmalı, sebze ağırlıklı beslenmeli ve her gün en az 10 bardak su içmelisinizÖğünlerinizi doğru seçmeli ve hazır gıdalardan olabildiğince uzak durmalısınız. Bu dengeyi acı biberli kür ile desteklediğiniz zaman istediğiniz kiloya ulaşacaksınız.


Share:


comment  Comments