Portokalli, 10 Mars 2019 - Dy policët (Arrestimi i Nozmies)


Генерируем линк для скачивания, подождите пожалуйста . . .


Линк для скачивания сгенерирован.


Опубликовано: 1 week ago
http://top-channel.tv/programe/portokalli/


Поделиться:


comment  Комментарии

Hahahaha

4 days ago

Hahahaha

4 days ago

bravo shefi...

4 days ago

Hahahahhahahahahahahahahahhah

5 days ago

Portokalli suksese

5 days ago

Hello im grejsi

5 days ago

Shkoj tavolina
Hahhahahahahah
Hahahahhahaha
Ahhahhahahahahahahahahhahaha
Hahah

6 days ago

Sa i tha qe ka rregulla shteti ja beri cop tavolinen 2:55

1 week ago

Jo ne 2 58

6 days ago

Kola dhe miri po shkelqejn vazhdoni

1 week ago

Hahaha jeni te shkelqyer

1 week ago

Keta jan 4 aktort me te mire te portokallis...renditja
Kola 🏆
Miri 🥇
Salsano 🥈
Muli 🥉

1 week ago

8000 Subscribers Without Any Video Challenge
Po verete, por kola,miri,salsano dhe muli jan me te mirt

1 week ago

dhe Betimi,Gaz e Luzja

1 week ago

Te papar..

1 week ago

Jini te pazevensuushem me humori ejuaj jeni te papar. Kshtu qe qit nazmijen kishum pas deshir .me pa si duket🤔🤣🤣🤣🤣

1 week ago

Nazmije Demaku per ty behet gjith ky sherr

1 week ago

Hahahahaha

1 week ago

Tau u prish tavolina hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

1 week ago

Shume bukur

1 week ago

Shoqëri maskiliste që nuk dënoni shkaktarin, por atij që solli pasojën! Një mesazh shumë i fortë për shoqërinë shqiptare! Bravo çuna!

1 week ago

Po, po harruan me thene qe ato femrat e harbuara bene qe kamarieri duke i pare ato cfare benin, i tha ashtu ne menyre ironike. Shoqeri <maskiliste> qe i jep te drejte vetem femrave kur dhunojne apo vrasin do te thuash?!!!

1 week ago

Bravo florian dhe irgen jeni
Humoristet
Me te mir

1 week ago

Dy policet ma te miret ne portokalli 😂😂😂😂

1 week ago

😂🤣😂🤣😂

1 week ago

😂😂😂😂😂

1 week ago

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1 week ago

bravo prevec humorit jep dhe mesazhe per jeten

1 week ago

Burri qe esht burri gruan e mbron😍😍

1 week ago

Haha

1 week ago

Me te miret jeni bravo♥♥♥

1 week ago

Pse nuk vendosni te dalin prap ne sken Melamin Berati Kapo dhe Hekuri ishin me te miret

1 week ago

Po mir ce gjeti Gaz Pajen dhe per nje numer tjeter me shume

1 week ago

Qe te shtojne numrat

1 week ago

Nozmije hahahah

1 week ago

ku ka bir none me e arrestu Nozmien!😂😂😂😂

1 week ago

pse nuk e nxirrni nazmien ne skene tia shohim ftyren,si thoni.ju lutem.BRAVO

1 week ago

po

6 days ago

pooo e une them ashty

1 week ago

Jeni me te miret dhe ju e perfaqesoni portokalline.

1 week ago