Pranverë në Dhjetor, 31 Dhjetor 2018 - Sulltan Tv (Prezantueset)


Генерируем линк для скачивания, подождите пожалуйста . . .


Линк для скачивания сгенерирован.


Опубликовано: 2 months ago


Поделиться:


comment  Комментарии

Super Ledio

1 month ago

I madh jje salsano

1 month ago

Sulltan tv e di pse jeni te sukseshem 😎😎😎 Sepse jeni nga ata qe ta vini ju &Nuk te falni me ne krye hekri Hekurishten 👌Sa i mireeee ai tullaci kapo kaplloqa 👍👍👍💖😚😚😚

2 months ago

I madhi salsanoooo

2 months ago

Salsano 1

2 months ago

Melamini mungon

2 months ago

😎😎😎

2 months ago

Kot fare pa melaminin 👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻😡

2 months ago

Melaminin Ku e keni te tre ishit me mire

2 months ago

Kush esht ajo goca me flok te zeza?

2 months ago

Nevina Shtylla

2 months ago

Melamin Berariiiiiii mungon

2 months ago

Berati

2 months ago

Humor i shpif. E ka mire bota qe tallet me ne. Qeshin njerzit kot pa pike kuptimi si me thone ja po qesh dhe une.

2 months ago

Shum bukur por me bukur po te ishte melamini

2 months ago

Si e ka emrin kjo prezantuesja se e harrova

2 months ago

Nevina Shtylla

2 months ago

Haha vetem nje femer ka qen e lumtur ne bote, eva, se skishte vjehrre😂😂😂

2 months ago

kto po te kishin qen ne holland sdo ju kishin hyre ne si kto 😂😂😂😂😂

2 months ago

lastmn

2 months ago

😂 😂 😂 😂 😂

2 months ago

shum bukur

2 months ago

sergjon il plp

2 months ago

PUpupup humor 8 vjecareje, kalamajsh. Vend dhe njerez me komplekse, akoma mendja te shalet, gjatesia, aparenca dhe tallen me pamjen e tjetrit. Pupup o Zot sa fshatarest qe jeni dhe sa komplekse keni

2 months ago

Ku isht melamin berati

3 days ago

Tabula Rasa smerr vesh fare

2 months ago

Vathi belcot

2 months ago

Ik ti m kanace

2 months ago

super

2 months ago

Si ka mundesi qe seshte me melamini? Keni humbur shume pike pa te.

2 months ago